KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848093

nr 1284 8093

Gunnar Mossberg

(1903-1983), Sverige

Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på pannå, 32x40 cm

Gunnar Mossberg, född 1903 i Stockholm, död 1983, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:16:41

27/10 13:12:58 1      Vinnande bud

Gunnar Mossberg

Läs mer om Gunnar Mossberg